Ruszyła aukcja internetowa!

Nie ma to tamto jak mawiał… nie pamiętam kto. Jakaś postać w filmie, ale ja nie o tym! Ruszyła aukcja internetowa z której dochód trafi oczywiście tam gdzie nam wszystkim zależy 🙂

W momencie, gdy to piszę (wtorek 1 marca o 19:36) były 4 oferty, a aktualna cena tego dzieła to… 1.500 zł! Kto da więcej?!

Aukcję znajdziesz na portalu Allegro klikając tutaj! Natomiast piękny przedmiot pożądania, który może być twój możesz zobaczyć poniżej. Gdzie zawiśnie? Bardzo jesteśmy ciekawi. To obraz zatytułowany Hirunduitea.

Płótno można zobaczyć stając w nim twarzą w twarz w Krakowie na Rynku Głównym w atelier Maniewski Hair&Body.

Joanna Baumgartner, absolwentka krakowskiego PLSP, absolwentka krakowskiej ASP, w pracowni ma- larstwa prof.S.Tabisza oraz w pracowni liternictwa prof. W.Regulskiego. W maju 2004 roku obroniła dyplom na Wydziale Grafiki. Odznaczona medalem za wyróżniający dyplom. Absolwentka The Heatherley School of Fine Art. Od ponad piętnastu lat związana ze sztuką, m.in. współtworzyła scenografie w Teatrze Bückleina, A. Kwaśnego. Laureatka wielu konkursów malarskich i fotografi- cznych. Jej obrazy prezentowane są w galeriach zarówno w Polsce, jak i za granicą. Większość prac znajduje się w kolekcjach prywat- nych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA image